Home » Konkursy » Nowy konkurs „Uratuj święta z AP Edukacja”
Gru
07

Ogólnopolska sieć placówek oświatowych AP Edukacja zaprasza do wzięcia udziału w najnowszym konkursie „Uratuj święta z AP Edukacja”. Nagrodami w konkursie są niespodzianki przygotowane specjalnie od AP Edukacja.

Już w poniedziałek (tj. 10.12.2012 r.) rozpocznie się najnowszy konkurs „Uratuj święta z AP Edukacja!”. Zasady są bardzo proste, aby wziąć udział w konkursie należy być fanem AP Edukacja na Facebooku i skorzystać z aplikacji konkursowej. Aby zostać zwycięzcą należy w ciągu 60 sekund ustrzelić złośliwe skrzaty i  postać specjalną – Grincha. Należy jednak pamiętać, że Grinch jest bardzo złośliwym stworzeniem i pokazuje się tylko nielicznym.

Celem konkursu jest wyłonienie 2 zwycięzców każdego dnia, którym uda się ustrzelić postać specjalną. Nagrodami są prezenty niespodzianki. Konkurs trwa do 16 grudnia 2012 r.

AP Edukacja ma status szkoły publicznej i kształci w oparciu o programy ministerialne. Z nauki w szkole skorzystało już ponad 175 tys. osób, w 20 placówkach w największych miastach w Polsce.

W ramach AP Edukacja prowadzone są licea ogólnokształcące, gimnazja, szkoły policealne, kursy zawodowe oraz szkolenia dla firm i instytucji.

Więcej informacji oraz regulamin zabawy można znaleźć na: http://www.apedukacja.pl/konkursy,771.html

************************************
Więcej informacji o szkole udziela:
p. Anna Rakus
AP Edukacja Sp. z o.o
tel. 042 633 47 51, 633 41 94
a.rakus@apedukacja.pl

, , , , , , , ,

Comments are closed.