Home » Dom i ogród » „Na tarasie” – zajmujący blog o… nawierzchniach
Lis
19

O nawierzchniach również można pisać z pasją. W blogu „Na tarasie” swoimi opiniami dzielą się fachowcy, których praca zawodowa na co dzień związana jest z aranżacją naszego otoczenia, ze szczególnym uwzględnieniem nawierzchni. Ale także ci, zainteresowani szeroko rozumianym designem oraz projektowaniem krajobrazu.

– Tutaj chcemy pisać o tym co podoba się nam najbardziej i dlaczego: o naszych pomysłach na aranżację ogrodów, o trendach i kierunkach w aranżacji posesji i przestrzeni publicznej– mówi Anna Becher senior marketing manager w firmie Libet. – „Na tarasie” to miejsce, gdzie nieco swobodniej możemy mówić na temat naszych upodobań.

 Zespół autorów bloga tworzą projektanci, dizajnerzy, produkt menadżerzy, programiści i budowlańcy. Dzięki temu blog charakteryzuje różnorodny „temperament” wpisów oraz wartościowe i niepowtarzalne treści. Rzeczowe i obiektywne informacje podawane są w przystępnej formie. Są przy tym bogato ilustrowane.

– Każdy z nas ma spore praktyczne doświadczenie w tym temacie. Związaną zarówno z nawierzchnią brukową, jej cechami, układaniem – jak i aranżacją ogrodów, przestrzeni przydomowej i publicznej – mówi Piotr Kułagowski – koordynator rozwoju rynku w Libecie oraz jeden z autorów bloga „Na tarasie” – Chcemy się podzielić naszymi doświadczeniami, dlatego zapraszamy do lektury wszystkich, którzy są zainteresowani tematem nawierzchni i kreatywnego kształtowania swojego otoczenia.

Więcej informacji: http://natarasie.com/index.html

, , , ,

Comments are closed.