Home » Konkursy » Stylizuj i wygrywaj nagrody – nowy konkurs AP Edukacja!
Paź
13

Ogólnopolska sieć placówek oświatowych AP Edukacja zaprasza do wzięcia udziału w najnowszym konkursie współtworzonym z marką WIBO. Do wygrania jest 10 zestawów lakierów Express Growth od WIBO.

Już w poniedziałek (tj. 15.10.2012 r.) rozpocznie się najnowszy konkurs AP Edukacja – WIBO Style 2012 – współtworzony przy udziale marki WIBO. Zasady konkursu są bardzo proste: wystarczy samodzielnie wykonać stylizację paznokci na dowolny temat, zrobić zdjęcie i przesłać je na adres: konkursy@apedukacja.pl.

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych stylizacji paznokci. Prace będą oceniane pod względem kreatywności, spójności i harmonii stylizacji, kompozycji ogólnej i parametrów technicznych zdjęcia (rozdzielczość, ostrość, oświetlenie).

Wygra 7 osób, których stylizacje będą najciekawsze. Nagrodami w konkursie są zestawy lakierów do paznokci firmy WIBO z kolekcji Express Growth.

Dodatkowo przeprowadzony zostanie konkurs na Facebooku. Na nadesłane zdjęcia będzie można oddawać głosy poprzez aplikację konkursową. 3 prace, które dostaną najwięcej głosów również otrzymają zestawy lakierów do paznokci WIBO. Konkurs zakończy się 30.10.2012 r. o godz. 23:59.

Więcej informacji oraz regulamin konkursu można znaleźć na:
http://www.kursyurody.pl/konkurs_wibo_style_2012,270.html

AP Edukacja ma status szkoły publicznej i kształci w oparciu o programy ministerialne. Z nauki w szkole skorzystało już ponad 156 tys. osób, w 20 placówkach w największych miastach w Polsce.

W ramach AP Edukacja prowadzone są licea ogólnokształcące, gimnazja, szkoły policealne, kursy zawodowe oraz szkolenia dla firm i instytucji.

Więcej informacji na: www.apedukacja.pl
************************************
Więcej informacji udziela:
Anna Rakus
AP Edukacja Sp. z o.o
tel. 042 633 47 51, 633 41 94
a.rakus@apedukacja.pl

, , , , , , , , , , ,

Comments are closed.