Home » Biznes, Podróże i turystyka » ŚlubnyTarg.pl bada trendy w branży
Paź
31

ŚlubnyTarg.pl bada trendy w branży

Zakopane to najczęstszy kierunek podróży poślubnych w Polsce. Góry odwiedza 50% nowożeńców, a najczęstszym wyborem jest stolica Tatr, Zakopane. Wynika tak z najnowszej ankiety przeprowadzonej przez portal ŚlubnyTarg.pl.

Zakładając, że miesiąc miodowy spędzamy w kraju, jakie miejsca preferują nowożeńcy? Górale mogą zacierać ręce bowiem to właśnie góry są najczęstszym kierunkiem podróży poślubnych. Czytelnicy portalu ŚlubyTarg.pl odpowiadając na pytanie „gdzie najchętniej wybraliby się w podróż poślubną” wskazywali odpowiednio na góry (50%), morze lub jeziora (35 %) oraz miasta (15%). Mówiąc bardziej szczegółowo prym wiodą Zakopane, Półwysep Helski, Mazury oraz Kraków.

Można powiedzieć, że nie bez przyczyny to właśnie te miejsca cieszą się popularnością wśród młodych małżeństw. Każde z nich ma swój wyjątkowy i niepowtarzalny klimat, sprzyjający pielęgnowaniu zawartego związku małżeńskiego. Wspólne spacery, romantyczne kolacje oraz moc atrakcji umożliwiających wspólne spędzanie czasu w wyjątkowy sposób to ważne dla nowożeńców argumenty wpływające na wybór właśnie tych miejsc.

W ankiecie przeprowadzonej za pośrednictwem strony www.slubnytarg.pl oraz profilu portalu na Facebooku wzięło udział 1205 osób. ŚlubnyTarg.pl zapowiada, że to nie koniec badań. Pojawią się kolejne ankiety sprawdzające preferencje par młodych i nowożeńców, wskazujące trendy w branży.

,

Comments are closed.