Home » Dom i ogród » Metaliczy trend na jesień.
Paź
13

Metaliczy trend na jesień.

Jesienią będzie wszystko błyszczeć! Neonowe odcienie i fluorescencyjne kolory, które dominowały w lecie ustąpią złotu, srebru i miedzi. Tą szlachetną kolorystykę warto przenieść do drobiazgów i urządzeń codziennego użytku.

Po letniej rozpuście kolorystycznej: rozkrzyczanych różach, fluorescencyjnej żółci i soczystej limonce przyszedł czas jesiennego minimalizmu lub jak kto woli kontrolowanego eklektyzmu. Niezmiennie co roku w modzie i we wnętrzach królują wszelkie odcienie brązów, od gorzkiej czekolady, przez karmel i beże, aż po nudne szarości. Na szczęście zmienia się kolorystyka dominująca i tak w aktualnie panującym sezonie możemy podziwiać piękne, intensywne, choć nieco zgaszone czerwienie i żółcie. Jesień przyciąga odcienie miodu, bursztynu czy musztardy aż wreszcie miedź i złoto. Czerwień tak gorąca w lecie na zimę trochę chłodnieje, aż przemienia się w odcienie cegły czy dojrzałej wiśni.

Jednym z trendów, który nie minął wraz z upływającym latem jest metaliczny połysk. Na te właśnie kolory stawia tej jesieni marka SteaMaster, wyłączny dystrybutor profesjonalnych steamerów parowych. Na tle opatrzonych już w świecie sprzętu AGD barw granatu, czerwieni czy żółci, prasowacze SteaMaster prezentują się niczym najcenniejsze klejnoty. Metaliczny połysk dodaje głębokiej czerwieni i fioletowi luksusu oraz wytwornej elegancji. Wielbicielom futurystycznego designu bardziej przypadnie do gustu miedź i srebro. Błyszczący steamer parowy nie tylko będzie dbał o wygląd i świeżość najmodniejszych ubrań, ale także dopasuje się do panującej kolorystyki w szafie.

SteaMaster to nowa marka prasowaczy parowych na polskim rynku. Wprowadzona w 2009 roku jako kolejna propozycja firmy Savrin. Działanie urządzenia SteaMaster oparte jest na najnowszej technologii bezpiecznego prasowania przy użyciu wody i powstało dzięki wieloletniej współpracy z doświadczonymi ekspertami.

Więcej na stronie www.steamaster.pl

, , , , , , , ,

Comments are closed.