Home » Dom i ogród, Dziecko » Dziecięcy regał Mini –proste rozwiązanie na małe wnętrze
Paź
01

Jak ciekawie i sprytnie urządzić niewielki dziecięcy pokój?  Chodzi o to,  by wybierać meble o więcej niż jednej funkcji. Liczy się kreatywne, nieszablonowe myślenie i realizowanie swoich marzeń, bez względu na to,  jakiej wielkości  jest pokój. Pinio znalazło na to świetne rozwiązanie -mobilny regał Mini !

Kiedy przestrzeń jest na wagę złota, ustawienie w pokoju kilku różnej wielkości, ładnie zdobionych mebli, będących idealnymi schowkami na wszystkie niezbędne akcesoria, przybory oraz zabawki, wydaje się być idealnym rozwiązaniem. W Mini, nowej kolekcji marki, projektanci Pinio wykreowali kolejny hit – regał na kółkach z tablicą do rysowania.

W pokoju dziecięcym zazwyczaj znajduje się mnóstwo niezbędnych rzeczy, które zawsze powinny być pod ręką. Dzieciom trudno się rozstać z ulubionymi lalkami, resorakami i tysiącem niezwykłych skarbów. Nie wszyscy rodzice mają możliwość swobodnego zaaranżowania dziecięcej przestrzeni , dlatego bardzo przydatne okazują się być oryginalne rozwiązania. Mobilny przybornik Mini marki Pinio, może pełnić funkcję regału do przechowywania zabawek lub funkcjonować w każdej przestrzeni domu jako kreatywny kącik zabaw. Standardowo wyposażony w dwie skrzynki, z możliwością dokupienia dodatkowych. Blat i przegrody regału wykonane są z litego drewna sosnowego a boki i dno z płyty laminowanej. Możliwości łączenia jest wiele produkt może funkcjonować samodzielnie, jak i w otoczeniu innych mebli z kolekcji Mini- łóżka, komody, skrzyni na zabawki i pojemnego regału na książki.

Tablica umieszczona po drugiej stronie mebla idealnie pasuje do pokoju dziecięcego, każde małe dziecko lubi przecież pomazać po ścianie. Dla malucha to również sposób komunikacji i wyrażania swoich myśli. Co więcej, neutralny design regału doskonale dopasowuje się do mebli „dla dorosłych”. Dzięki temu cała rodzina jest zadowolona a na wypadek niespodziewanej wizyty gości, regał może powędrować do nieużywanego pokoju. Ruchome meble też mają prawo od czasu do czasu mieć wolne.

www.pinio.com.pl

, ,

Comments are closed.