Home » Handel » W Selgros Cash&Carry artykuły szkolne z rabatem
Wrz
06

Komu nie udało się jeszcze skompletować wyprawki szkolnej powinien koniecznie zajrzeć do Selgros Cash&Carry. Firma oferuje wiele produktów niezbędnych dla uczniów w atrakcyjnych cenach. Dodatkowo Selgors przygotował specjalną promocję – w dniach od 7 do 9 września 2012 r. cały asortyment artykułów szkolnych będzie można nabyć za połowę ceny.

Początek września to co roku czas wzmożonych wydatków dla rodziców i opiekunów – zeszyty, podręczniki, przybory, ubrania i buty. Ucznia pierwszej klasy należy dodatkowo zaopatrzyć w tornister i piórnik. Lista wydatków jest długa.

Wyprawienie dziecka do szkoły jest trudne ze względu na duże koszty jak i ilość rzeczy do kupienia. Selgros wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rodziców oraz uczniów i oferuje duży wybór artykułów szkolnych w niskich cenach. Nie ma konieczności biegania po innych sklepach. W ofercie dostępne są wszelkie niezbędne artykuły szkolne, zarówno w wersji standardowej, jak i z wizerunkami ulubionych dziecięcych bohaterów.

Dodatkowo od 7 do 9 września 2012 r., na asortyment artykułów szkolnych(z wyłączeniem plecaków i tornistrów oraz artykułów promocyjnych) będzie obowiązywał rewelacyjny 50% rabat . To niewątpliwa korzyść dla rodziców, którzy z zakupami czekają do pierwszych zajęć dziecka. Czekają chcąc się upewnić, jakich artykułów szkolnych potrzebuje ich dziecko, np. pozwala to dopasować konkretny rodzaj zeszytu do przedmiotu. Jednak to również doskonała okazja do uzupełnienia wyprawki szkolnej.

,

Comments are closed.