Home » Nieruchomosci » Targi Mieszkań i Domów w Poznaniu
Wrz
04

Targi Mieszkań i Domów w Poznaniu

Już w najbliższym weekend ponad 120 wystawców przedstawi swoje oferty na Targach Mieszkań i Domów odbywających się na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Hasło przewodnie tej edycji to „Jesienne Promocje Targowe”. Z tej okazji wielu deweloperów zachęca do kupna mieszkań w wyjątkowo atrakcyjnych cenach stworzonych wyłącznie dla klientów targowych.
Specjalną ofertę na targi przygotowała obchodząca w tym roku swoje 20-lecie Agencja Inwestycyjna. Na osiedlu Żurawiniec Park, przy ulicy Błażeja w budynkach nr 11B i 11C ostatnie mieszkania dwupokojowe są oferowane w cenie 4990zł/m2. W pozostałych budynkach, ceny zaczynają się od 5.400zł/m2. Dzięki temu część lokali, także dla singli dostępna jest w programie „Rodzina na Swoim”.. Agencja Inwestycyjna obniżyła także ceny mieszkań na Sołaczu, w budynku CASA FONTE przy ulicy Źródlanej. Komfortowe mieszkania w kameralnym budynku są oferowane w cenie 6950zł/m2, a dodatkowo tylko dla gości targowych, deweloper przygotował specjalny rabat w wysokości 20.000zł do mieszkań 4-ro pokojowych, 15.000zł do mieszkań 3-pokojowych i 10.000zł do mieszkań 2-pokojowych.
Promocyjne ceny deweloper zaoferuje także w najnowszej swojej inwestycji na Piątkowie w budynku na os. Batorego 41A.
Obecnie nieruchomość zamknięta jest stropem oraz oknami. Trwają prace wykończeniowe wewnątrz budynku. Teraz ceny mieszkań w tej inwestycji zróżnicowane są w zależności od położenia i wielkości mieszkania i wynoszą już od 6100 złotych za metr kw do 6800 zł dla najbardziej atrakcyjnych mieszkań w inwestycji – mówi Bożena Taflińska – Tadeusz, wiceprezes Agencji Inwestycyjnej. Mieszkania w okazyjnej cenie będzie można kupić tylko do końca września. – dodaje.

Swoją ofertę na targach zaprezentuje Linea, deweloper budujący kompleks mieszkaniowy w podpoznańskiej Dąbrówce. Poza inwestycją „Osada Leśna” deweloper zaprezentuje także najnowszą propozycję – inwestycję „Dąbrówka – Leśna Polana”. Składa się ona z domów jednorodzinnych szeregowych o powierzchniach od 81 do 105 metrów kw oraz mieszkań typu FORMA (od 72-76 m2). Klienci mogą wybrać swój dom spośród 6 różnych typów. Do każdego domu przynależy ogródek oraz garaż lub miejsce parkingowe. Największym jednak atutem jest bezpośrednie położenie osiedla – przy lesie. Taka lokalizacja to czyste powietrze i ogromne możliwości rekreacyjne.

– Najtańszy dom oferujemy obecnie już za 372 tys. złotych. Mieszkania natomiast (od 72m2) są w cenie 289 tys. zł. Koszty eksploatacji naszych nieruchomości są dużo niższe niż koszty utrzymania domu w centrum. Wszystkie media mamy wykonane indywidualnie, co pozwala optymalnie zarządzać wydatkami.- mówi Adam Wędrychowicz ze spółki Linea. Mieszkania i domy szeregowe są swego rodzaju kompromisem między kosztownymi domami wolnostojącymi, a mieszkaniem w typowym bloku. Zapewniają właścicielom niezależność, odrobinę własnej zieleni i polepszają komfort życia.-dodaje.
Targi mieszkaniowe to doskonała okazja do zapoznania się z aktualnymi ofertami deweloperów działających na lokalnym rynku, zwłaszcza dla osób, które szukają swojego wymarzonego M. W jednym miejscu mogą oni poznać całą dostępną obecnie ofertę mieszkaniową, ale również mogą skorzystać z porad doradców finansowych odnośnie kredytowania. Targi to również świetna okazja do pogłębienia wiedzy na temat lokalnego rynku nieruchomości.

,

Comments are closed.