Home » Nauka i edukacja » Ruszył nowy program lojalnościowy AP Edukacja „Zbieraj punkty z AP”
Wrz
19

Ogólnopolska sieć placówek oświatowych AP Edukacja promuje frekwencję i tworzy dla swoich słuchaczy specjalny program lojalnościowy, dzięki któremu słuchacze mogą zdobyć wspaniałe nagrody za obecność na zajęciach.

Czy można uczyć się i oprócz niezbędnej wiedzy zdobyć coś jeszcze? W AP Edukacja można. Postanowiliśmy nagradzać najgorliwszych słuchaczy za obecność na zajęciach. Oprócz wiedzy i niezbędnego wykształcenia nasi słuchacze mogą zdobyć również nagrody m.in. kubki, suszarki, bony do zrealizowania w restauracjach lub sklepach czy zegarki. Na najbardziej wytrwałych w postanowieniu nieopuszczenia żadnych zajęć czekają tablety lub weekend w SPA. Chcemy, aby nauka nie była jedynie przykrą koniecznością, ale też przepustką do lepszej przyszłości. Wytrwałość i ciężka praca powinny być nagradzane i my to właśnie robimy. – Mówi przedstawiciel szkoły Anna Rakus.

Każdy słuchacz AP Edukacja zapisany do Policealnej Szkoły Zawodowej, Policealnej Szkoły Medycznej, Gimnazjum dla Dorosłych, Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych lub na Kwalifikacyjny Kurs Zawodowy bierze udział w programie lojalnościowym „Zbieraj punkty z AP”, który AP Edukacja stworzyła z myślą o słuchaczach z najwyższą frekwencją, dzięki temu mogą oni zdobywać wyjątkowe nagrody za obecność na zajęciach.
Wystarczy brać udział w planowanych zajęciach lekcyjnych, a za każdą godzinę słuchacz otrzyma 10 punktów. Dodatkowe punkty mogą być również przyznawane podczas akcji promocyjnych. Im pilniejszy będzie słuchacz, tym zdobędzie więcej punktów, które będzie mógł wykorzystać na cenniejsze nagrody.
Słuchacze mogą wybierać spośród nagród takich jak: t-shirt, kubek, starter Orange, kupon na pizzę do TelePizzy, zegarek JellyWatch czy karta prezentowa H&M. Można zdobyć również: aparat fotograficzny, tablet czy weekend w SPA oraz wiele innych. Wartość nagrody jest dostosowana do ilości zebranych punktów.
Regulamin promocji oraz katalog nagród dostępny na: http://www.apedukacja.pl/program_lojalnosciowy_zbieraj_punkty_z_ap,927.html
AP Edukacja ma status szkoły publicznej i kształci w oparciu o programy ministerialne. Z nauki w szkole skorzystało już ponad 156 tys. osób, w 20 placówkach w największych miastach w Polsce.
W ramach AP Edukacja prowadzone są licea ogólnokształcące, gimnazja, szkoły policealne, kursy zawodowe oraz szkolenia dla firm i instytucji.

Więcej informacji na: www.apedukacja.pl
************************************
Więcej informacji udziela:
Anna Rakus
AP Edukacja Sp. z o.o
tel. 042 633 47 51, 633 41 94
a.rakus@apedukacja.pl

, , , , , , , , ,

Comments are closed.