Home » Nieruchomosci » Podsumowanie Targów Mieszkań i Domów w Poznaniu
Wrz
11

Mieszkań i Domów, które odbyły się w miniony weekend na Międzynarodowych Targach Poznańskich, przyciągnęły tysiące zwiedzających. Podczas dwóch dni targowych swoje oferty przedstawiło ponad 120 wystawców. Większość z nich to deweloperzy.

Poza możliwością zapoznania się z ofertą, uczestnicy targów mogli skorzystać z porad, analiz poznańskiego rynku, przejrzeć aktualne oferty kredytów hipotecznych oraz wykorzystać zniżki znajdujące się w Przewodniku Targowym, dostępnym przy wejściu na targi. Dodatkowo każdy chętny otrzymał album inwestycji mieszkaniowych z opisanymi szczegółowo dostępnymi ofertami.
Zwiedzający zainteresowali byli, zarówno mieszkaniami w centrum Poznania, jak również większymi nieruchomościami znajdującymi są na obrzeżach lub w okolicach miasta. Nietypową propozycję przedstawiła spółka Linea, budująca domy w podpoznańskiej Dąbrówce.
– Każda osoba, która odwiedziła nas w miniony weekend i wpisała się na tzw. „listę rabatową” otrzyma 10.000 złotych rabatu na dowolny dom lub mieszkanie z naszej oferty – mówi Adam Wędrychowicz, ze spółki LINEA. Promocja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, na listę wpisało się kilkadziesiąt osób – dodaje Wędrychowicz.
Linea zaprezentowała „Osadę Leśną” oraz najnowszą inwestycję „Dąbrówka – Leśna Polana”. Jest to kompleks mieszkalny, który składa się głównie z domów jednorodzinnych, szeregowych o powierzchniach od 81 do 105 metrów kw., ale również z mieszkań, których wielkość wynosi od 72-76 metrów kw. Do każdego domu przynależy ogródek oraz garaż lub miejsce parkingowe. Wielu deweloperów przedstawiło ofertę gotowych mieszkań.
– Wielu klientów nie chce, bądź nie może czekać kilkanaście miesięcy aż inwestycja zostanie zrealizowana, dlatego poszukują mieszkań już gotowych. W swojej ofercie mam jeszcze mieszkania w budynkach, które dopiero co uzyskały pozwolenie na użytkowanie. To doskonała oferta skierowana do osób, które chcą się wprowadzić od zaraz – mówi Beata Borkowska, specjalista do spraw sprzedaży UWI Inwestycje S.A. Deweloper zaprezentował ofertą mieszkań w inwestycji Batory II na Piątkowie, w której dostępne są lokale o powierzchni od 24 do 108 mkw (w opcji łączonej). Mieszkanie w tej lokalizacji można nabyć w cenie od 6.000 zł brutto mkw.
Dużym zainteresowaniem cieszyła się również oferta przygotowana z okazji targów przez Agencję Inwestycyjną. Spółka zaproponowała obniżone ceny mieszkań na Sołaczu przy ulicy Źródlanej, na osiedlu Żurawiniec Park, przy ulicy Błażeja, a także na Piątkowie w budynku na os. Batorego 41A.
– Naszą ofertę charakteryzuje 20-letnie doświadczenie, wysoka jakość oddawanych inwestycji, a także atrakcyjna oferta, dopasowana do aktualnych potrzeb klientów – mówi Bożena Taflińska–Tadeusz, wiceprezes Agencji Inwestycyjnej.
Na Targach zaprezentowała się także firma Skaland. Deweloper zaproponował domy w zabudowie szeregowej w inwestycji Nowe Koninko. Segment w tej lokalizacji można nabyć już za 399.900 zł brutto z działką, a w standardzie jest m.in. przyłącze do kominka, drewniany taras, wiata garażowa, duże okna typu patio z przesuwnymi drzwiami i roletami zewnętrznymi w każdym pomieszczeniu.
Obecność na targach jest jednym z najstarszych i jak się okazuje całkiem skutecznych sposobów do zapoznania się z ofertą danego rynku. To również doskonała okazja do osobistego dialogu z przedstawicielami spółek i klientami.

,

Comments are closed.