Home » Konkursy » Nastaw swój zegar na AP Edukacja – nowy konkurs z JellyWatch!
Wrz
23

Ogólnopolska sieć placówek oświatowych AP Edukacja zaprasza do wzięcia udziału w najnowszym konkursie współtworzonym z marką JellyWatch. Do wygrania są różnokolorowe zegarki ufundowane przez sponsora – markę JellyWatch.

Już w poniedziałek (tj. 24.09.2012 r.) rozpocznie się najnowszy konkurs AP Edukacja współtworzony przy udziale marki JellyWatch. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy być fanem strony oraz skorzystać z aplikacji konkursowej na profilu AP Edukacja na popularnym serwisie społecznościowym – Facebook.
Do wygrania są produkty marki JellyWatch (http://jellyshop.eu/) – wspaniałe zegarki o różnych kształtach i kolorach. Konkurs będzie trwał aż 30 dni, każdego dnia do wygrania będzie jeden zegarek.
Więcej informacji oraz regulamin konkursu można znaleźć na: http://www.apedukacja.pl/konkursy,771.html
AP Edukacja ma status szkoły publicznej i kształci w oparciu o programy ministerialne. Z nauki w szkole skorzystało już ponad 156 tys. osób, w 20 placówkach w największych miastach w Polsce.
W ramach AP Edukacja prowadzone są licea ogólnokształcące, gimnazja, szkoły policealne, kursy zawodowe oraz szkolenia dla firm i instytucji.

Więcej informacji na: www.apedukacja.pl
************************************
Więcej informacji udziela:
Anna Rakus
AP Edukacja Sp. z o.o
tel. 042 633 47 51, 633 41 94
a.rakus@apedukacja.pl

, , , , , , , ,

Comments are closed.