Home » Dom i ogród, Dziecko » Moon- słodkie sny w nowym łóżku od Pinio
Wrz
26

Oferta mebli dziecięcych Pinio została właśnie poszerzona o łóżeczko Moon. Zostało one stworzone z myślą o rodzicach szukających niebanalnych rozwiązań, ceniących połączenie wygody, przystępnej ceny i nowoczesnego designu. W meblach Pinio bez reszty zakochały się gwiazdy. Katarzyna Skrzynecka, Martyna Wojciechowska, Paulina i Natalia Przybysz to tylko niektóre ze znanych mam, które zdecydowały się na umeblowanie pokoi swoich dzieci meblami tej polskiej marki. Łóżeczko Moon o wymiarach 120x60cm, nowość w ofercie, posiada trzy poziomy wysokości materaca dzięki dobrze przemyślanej, specjalnej konstrukcji, która pozwala w początkowym etapie regulować wysokość materaca. Na szczególną uwagę zasługuje ciekawa sekwencja otworów zastosowana w łóżeczku, która nadaje mu bardzo świeży i nowoczesny charakter.Bryła wykonana jest w całości z płyty MDF. Niewątpiwym plusem jest możliwość zdjęcia boku – takie rozwiązanie jest korzystne przede wszystkim ze względów finansowych. Łóżeczko rośnie wraz z dzieckiem. Im maluch większy, tym bardziej obniżamy materac. A gdy potrafi już chodzić, zdemontowany bok zamienia łóżeczko w pierwsze łóżko. Maluch może wtedy samodzielnie z niego korzystać. Co więcej, taka modyfikacja zaoszczędzi mu stresu związanego z przeprowadzką do nowego łóżka.
Propozycje Pinio wyróżniają się na rynku niebanalnymi, prostymi formami i unikalnym stylem wykończenia. Każdy element danej kolekcji idealnie współgra z innymi, pozwalając na urządzenie dziecięcego pokoju w sposób bardzo indywidualny, dopasowując poszczególne moduły do wielkości i stylu pomieszczenia. Elementy dodatkowe, dzięki swojej uniwersalności stanowią doskonałe uzupełnienie wszystkich kolekcji.
Doskonale spełnia swoją funkcję jako uzupełnienie kolekcji a także jako samodzielny element. Łóżeczko występuje w kolorze białym. Można do niego dokupić barierkę. Pasuje zarówno do pokoiku chłopca, jak i dziewczynki.

, ,

Comments are closed.