Home » Nauka i edukacja » EDU TRENDY 2012 – najważniejsze spotkanie profesjonalistów edukacyjnych
Sie
31

Dostęp do najaktualniejszych informacji dotyczących polskiej oświaty, wymiana wiedzy i doświadczeń, najnowsze rozwiązania dla edukacji – w trzech słowach: wiedza, integracja, praktyka. To wszystko już 27-28 września 2012 roku w Pałacu Kultury i Nauki.

Wolters Kluwer Polska, wydawca miesięcznika „Dyrektor Szkoły” i kwartalnika „Przed Szkoła”, oraz firma redNet Media – organizator imprez wystawienniczych są współorganizatorami EDU TRENDY 2012 – najnowszego, wyjątkowego wydarzenia dla edukacji, w którym zadania i wyzwania edukacyjne łączą się z praktycznymi możliwościami ich realizacji.

W ciągu dwóch wrześniowych dni uczestnicy wydarzenia będą mogli odwiedzić dwie strefy: Strefę Konferencji i Warsztatów oraz Strefę Targów, w których dowiedzą się wszystkiego o trendach w nowoczesnej edukacji.

Strefa Konferencji i Warsztatów – to zintegrowany program bazujący na czternastoletnich doświadczeniach Krajowej Konferencji Dyrektorów Szkół i Europejskiej Konferencji Dyrektorów Przedszkoli. Niepowtarzalna okazja do bezpośredniej wymiany doświadczeń między kadrą kierowniczą oświaty, kadrą pedagogiczną, organami samorządowymi, szkolnictwem publicznym i niepublicznym, instytucjami nadzoru pedagogicznego placówkami wsparcia pedagogicznego oraz ekspertami centralnych instytucji oświatowych i środowisk akademickich to największa zaleta udziału w spotkaniach przygotowanych w ramach wydarzenia. To tutaj będzie również można zapoznać się z aktualnościami prawnymi i organizacyjnymi  dotyczącymi między innymi  roku szkolnego 2012/2013.

W ramach programu Strefy Konferencji i Warsztatów jest odbędzie się dziewięć paneli konferencyjnych:

I. Panel dla przedszkoli

II. Panel dla szkół podstawowych

III. Panel dla gimnazjum

IV. Panel dla liceum

V. Panel dla nauczycieli

VI. Panel dla szkolnictwa zawodowego oraz kształcenia praktycznego i ustawicznego

VII. Panel dla szkolnictwa niepublicznego

VIII. Panel przedstawicieli samorządu

IX. Panel  placówek wsparcia (ośrodków, poradni, bibliotek)

Uczestnikom pozostawiamy wybór najbardziej interesujących ich spotkań.

Wśród prelegentów znajdą się zarówno teoretycy, metodycy, jak i praktycy m.in. Ewa Brańska Redaktor Prowadzący „Przed Szkołą. Poradnik Dyrektora Przedszkola.”, prof. Anna Izabela Brzezińska Lider Zespołu Wczesnej Edukacji przy IBE, Beata Ciężka współzałożyciel Polskiego Towarzystwa Ewaluacyjnego, dr Jerzy Grad z Wyższej Szkole Zarządzania i Języków Obcych w Katowicach, Bogusława Pilc Dyrektor Departamentu Kontroli GIODO.

Strefa Targów EDU TRENDY 2012 to miejsce prezentacji szerokiej oferty praktycznych rozwiązań i narzędzi wspierających rozwój, efektywność i jakość edukacji zarówno w procesie dydaktycznym, jak też organizacyjnym, technologicznym i materialnym. Wystawcy zgromadzeni w ramach Strefy Targów przygotowują wiele inspirujących spotkań i prezentacji, które wskażą najnowsze trendy w unowocześnianiu placówek edukacyjnych wszystkich szczebli. Tutaj też odbywać się będą mobilne warsztaty, rozmowy z ekspertami i autorami książek.

Więcej informacji i szczegóły dotyczące zgłoszeń na: www.edu-trendy.pl

STREFA KONFERENCJI I WARSZTATÓW

10 % rabatu przy zgłoszeniu 2 i więcej osób z jednej placówki.

10% rabatu dla prenumeratorów miesięcznika „Dyrektor Szkoły” i/lub abonentów serwisu „Prawo Oświatowe”

RABATY NIE ŁĄCZĄ SIĘ!!!

Zgłoszenia http://konferencja.dyrektorszkoly.pl/edutrendy/zamowienie,s.html

, ,

Comments are closed.