Home » Kultura i rozrywka » Teatr ROMA w Strefie Kibica
Cze
25

Teatr ROMA w Strefie Kibica

Wtorek, 26 czerwca w warszawskiej Strefie Kibica, to dzień dedykowany w szczególności miłośnikom teatru. Na scenie pojawią się aktorzy Teatru ROMA z dwiema wyjątkowymi sztukami.

Na deskach sceny głównej będzie można obejrzeć przedstawienie „Adonis ma gościa” w reżyserii Freda Apke. Sztuka adresowana jest przede wszystkim do dzieci, ale stanowi wspaniałą rozrywkę dla całej rodziny. Do mieszkającej w klatce domowej papugi dołącza nieproszony gość, ptak żyjący wcześniej bez ograniczeń. Podejmuje on próbę wytłumaczenia nowej koleżance, czym jest wolność.

Wieczorem natomiast, aktorzy zaprezentują widowisko „Najlepsze z ROMY”. To fragmenty musicali z ostatnich trzynastu lat pracy warszawskiego teatru. Wystawiano już w nim takie sztuki jak Miss Sajgon, Grease, Koty, czy Les Miserables, a teraz, m.in. w Strefie Kibica można będzie posłuchać najciekawszych aranżacji.

Warto odwiedzić Strefę Kibica z dziećmi, ponieważ od 12.00 będzie w niej działać Dziecięca Eurostolica. Wieczorną zabawę poprowadzi jak zwykle DJ UFO, a Strefa otwarta będzie do godziny 22.00.

Wstęp, jak i udział we wszystkich atrakcjach będzie bezpłatny.

www.uefaeuro2012.um.warszawa.pl

Comments are closed.