Home » Gospodarka, Podróże i turystyka » „Słońce po turecku” – program zakupowy dla kontrahentów Kolportera
Cze
25

Po raz siódmy Departament Dystrybucji FMCG Kolportera organizuje dla swoich kontrahentów program zakupowy. Najnowszy nazywa się „Słońce po turecku”, a nagrodą dla najlepszych będzie tygodniowy wyjazd do Turcji.  

Program „Słońce po turecku” wystartował 18 czerwca i potrwa do 31 sierpnia 2012 r. W tym  czasie kontrahenci współpracujący z Departamentem Dystrybucji FMCG Kolportera będą zbierali punkty za kupowane towary. Punktacją objęte są m.in. produkty marek własnych Kolportera, w tym Dobry Wybór i Tabu, oraz artykuły innych producentów.

Nagrodą dla kontrahentów, którzy uzyskają największą liczbę punktów, będzie tygodniowy pobyt na Riwierze Tureckiej, w pobliżu miasta Alanya. – Chcemy, aby podczas tego wyjazdu nasi kontrahenci odpoczęli i zintegrowali się, a jednocześnie jeszcze lepiej poznali Kolportera – firmę, z którą na co dzień współpracują – mówi dyrektor handlowy spółki, Krzysztof Żądło.

Programy zakupowe dla handlowców zaopatrujących się w produkty FMCG z oferty dystrybucyjnej Kolportera organizowane są od 2008 roku. Za każdym razem nagrodą był wyjazd kilkudziesięcioosobowej grupy w egzotyczny region świata. Najaktywniejsi kontrahenci odwiedzili Maroko, Wyspy Kanaryjskie, Cypr, Ibizę, Sri Lankę, a ostatnio Kenię. Teraz przyszedł czas na Turcję.

Biuro Prasowe Kolportera

, , , , ,

Comments are closed.