Home » Nieruchomosci » Hotele ibis i ibis budget w Warszawie otwarte!
Maj
23

Kompleks dwóch hoteli ekonomicznych – ibis i ibis budget Warszawa Reduta został oddany do użytku. Goście mogą już korzystać z 333 pokoi. To pierwsze hotele w Warszawie należące do Grupy Hotelowej Orbis, otwarte pod nowym logo marki ibis oraz ibis budget.
Grupa Hotelowa Orbis we wrześniu ubiegłego roku wdrożyła światową strategię działań firmy Accor, której celem jest dynamizacja marek ekonomicznych. W związku z tym ibis staje się marką dominującą – „Mega Brand” z trzema następującymi markami: ibis dalej pozostanie marką ibis, dawna marka all seasons zmienia się w ibis Styles, a w miejsce marki Etap Hotel powstaje ibis budget. Te trzy marki łączą wspólne cechy: nowoczesność, prostota i wygoda.

Od początku tego roku trwają modernizacje, polegające na wprowadzeniu licznych udogodnień i usług oraz zmianie identyfikacji wizualnej w istniejących hotelach. Równocześnie trwały prace budowlane zmierzające do otwarcia pięciu nowych hoteli ekonomicznych, w Krakowie, Warszawie i w Kownie na Litwie.

Hotele ibis i ibis budget Warszawa Reduta położone są w strategicznym miejscu stolicy, w samym sercu zielonej Ochoty, blisko Centrum miasta. Dzięki usytuowaniu kompleksu w pobliżu Dworca Zachodniego, jest on również doskonale skomunikowany z warszawskim lotniskiem im. Fryderyka Chopina. Z myślą o wygodzie gości nowe hotele oferują m.in. klimatyzowane pokoje (z łazienkami) oraz sale konferencyjne, nowoczesną restaurację Oopen Pasta & Grill, całodobowy bar z przekąskami i bufet śniadaniowy.

W obydwu hotelach goście mają do dyspozycji łącznie 333 pokoje. Przestrzenie w nowych hotelach są przyjazne i gościnne, energetyczne i nowoczesne. Ciepły i estetyczny wystrój recepcji czy lobby, sprzyjają komunikacji i nawiązywaniu nowych kontaktów. ibis i ibis budget to hotele ekonomiczne, które oferują kompletny zakres usług oraz najwyższy poziom obsługi i komfortu w swoim segmencie. Łączy je prostota, wygoda i świetna relacja jakości do ceny. ibis dedykowany jest gościom wymagającym ujednoliconego standardu usług. ibis budget natomiast to przede wszystkim marka praktyczna i przyjazna. Ma zagwarantować podstawowe wartości dla gości, którzy szukają komfortu w przystępnej cenie.

Dyrektorem Generalnym w hotelach ibis i ibis budget Warszawa Reduta został Wojciech Kęsik. „ibis i ibis budget Warszawa Reduta będą z pewnością kluczowym miejscem dla podróżujących zarówno w celach biznesowych jak i turystycznych. Ich położenie oraz doskonała jakość i ceny gwarantują sukces rynkowy”.

Komfort w dobrej cenie

W sieci hoteli ibis budget sukcesywnie wprowadzane są pokoje typu „cocoon”, które można zobaczyć właśnie w nowo otwartym hotelu ibis budget Warszawa Reduta. Pokoje (163) zaprojektowano z myślą o optymalnym wykorzystaniu przestrzeni, ergonomii oraz komforcie gości. Przytulne wnętrza są zaaranżowane w neutralnych kolorach, oświetlone z różnych źródeł światła, co stwarza miły, relaksujący i kameralny klimat. Na uwagę zasługuje ozdobna listwa podświetlona LED, która nocą podkreśla kontury pokoju, jak również indywidualne lampki do czytania znajdujące się w zagłówku łóżka, wyposażone w dotykowe wyłączniki. Pokoje te pozytywnie wyróżnia także dodatkowe wyposażenie: przestronny i wygodny prysznic z oryginalną armaturą z zamontowaną diodą LED, która zmienia kolor w zależności od temperatury wody oraz telewizor z płaskim ekranem i z panelem umożliwiającym podłączenie multimediów.

Pokoje w hotelu ibis (170) są urządzone według konceptu „Coquelicot”, który wyróżnia się ciepłymi kolorami i naturalnymi materiałami. Goście bardzo cenią sobie poczucie higieny i komfortu, które zapewniają drewniane panele, przytulna kołdra (220×240 cm) oraz materac o komforcie przewyższającym dotychczas spotykany w segmencie ekonomicznym. Do końca 2013 r. prawie 80% pokoi we wszystkich hotelach ibis w Polsce będzie wyremontowanych wg tego standardu.

, , , , ,

Comments are closed.