Home » Kampanie, Nauka i edukacja, Wydarzenia » ZDM – „Pokaz udzielania pierwszej pomocy”
Kwi
24

W najbliższy czwartek- 26.04.2012 w Warszawie na PLACU MDM odbędzie się „Pokaz udzielania pierwszej pomocy” organizowany przez „Zarząd Dróg Miejskich”.

To właśnie podczas pokazu rozdawane będą Karty SOS zawierające dokładne informacje jak:

  • Postępować na miejscu wypadku
  • Prawidłowo przeprowadzić resuscytacje krążeniow0-oddechową
  • Postępować z nieprzytomnym
  • Opatrzeć rany i zatamować krwotoki

Jest to kolejne wydarzenie z udziałem Kart SOS przygotowanych w eleganckim, poręcznym i wygodnym formacie Z-CARD®, które zawierają instrukcję udzielania pierwszej pomocy i stanowią idealne kompendium wiedzy na ten temat.

Ostatnia akcja rozdawania Kart SOS miała miejsce 10 września 2011,  podczas Światowego Dnia Pierwszej Pomocy, na wszystkich stacjach paliwowych SHELL w Warszawie były bezpłatnie rozdawane kierowcom Karty SOS z niezbędnymi informacjami o udzielaniu pierwszej pomocy. Warto dodać, że na wydanie tych kart zdecydowały się min. HOUSE- Domowa Opieka czy Fundacja Pomocy Chorym Dzieciom KUBUŚ.

Z-CARD® jest światowym producentem materiałów informacyjnych znanych także pod nazwą Pocket Media®. Wykonuje je w różnych formatach – najbardziej popularny jest wymiar karty kredytowej i tylko w Europie sprzedano go już w łącznym nakładzie ponad 1,6 miliarda egzemplarzy!.

Agencja ROTOMedia jest wyłącznym przedstawicielem Z-CARD Ltd w Polsce a zarazem współorganizatorem Programu „W drodze na ratunek” pod Patronatem Polskiej Rady Resuscytacji i Krajowej Rady Bezpieczeństwa Drogowego.

Patroni Medialni tego wydarzenia to:

  • TVP Warszawa
  • Radio dla Ciebie

www.wdrodzenaratunek.pl
www.rotomedia.pl

,

Comments are closed.