Home » Dziecko » Ferie z dzieckiem w górach
Sty
23

Ferie z dzieckiem w górach

Ferie zimowe za pasem. Zimowisko, wyjazd w góry, a może tym razem w cieplejszym kierunku? Gdziekolwiek rodzice planują spędzić tę zimową przerwę, dzieci czekają na wojaże z ekscytacją. Przygotowania i pakowanie sprawiają wiele radości. Jednak co roku okazuje się, że zabrakło kilku rzeczy, z pozoru nieważnych, ale przydatnych. Praktyczne gadżety, o których często zapominamy nie muszą być wcale nudne i pozbawione wdzięku. Butik coocoo.pl prezentuje kilka propozycji firmy Mally Bibs, które ułatwią i uprzyjemnią podróżowanie zarówno maluchom jak i starszym poszukiwaczom przygód.
Wyjazdy na ferie to nie tylko zimowiska w kraju. Czasami rodzice decydują się wyruszyć z pociechą gdzieś dalej. Wiąże się to często z podróżowaniem samolotem, a to z kolei z lotniskiem, odprawami i całym rozgardiaszem, który panuje podczas przygotowań do wylotu lub po wylądowaniu. Szczególnie wtedy bagaże i pakunki mają ciekawą tendencję do znikania. Lotniskowe naklejki na bagaże czasem się gubią, wszystkie walizki na taśmie wyglądają tak samo, dzieci chcą do toalety, taksówka hotelowa czeka- istny bałagan. A gdyby tak mieć własną zawieszkę za adresem i nazwiskiem? Mally Bibs proponuje ręcznie uszytą, skórzaną zawieszkę, która przyda się nie tylko do walizki, ale także do plecaka, torebki mamy lub dziecięcego wózka. Część, w której umieszcza się karteczkę z danymi właściciela zamykana jest bezpiecznie na magnes, chowając przy tym dane do momentu kiedy ich sprawdzenie jest konieczne. Z takim gadżetem na pewno łatwiej będzie odnaleźć bagaż.
Kiedy uda się już bezpiecznie odprawić bagaż lub zapakować samochód, można wyruszać. W podróży dzieci, a szczególnie te najmłodsze, często się brudzą. Soczek z marchewki albo czekoladowe ciastko jakby specjalnie lądują tam gdzie nie trzeba. Tradycyjne śliniaczki nie są zbyt wygodne w czyszczeniu, a te plastikowe zajmują dużo miejsca. Mally Bibs ma rozwiązanie- wykonane w Kanadzie, ręcznie uszyte z mięciutkiej skóry śliniaczki. Są nie tylko kolorowe i urocze, ale, co najważniejsze, praktyczne. Te śliniaczki są plamoodporne, bardzo łatwo utrzymać je w czystości- wystarczy przetrzeć zwilżoną szmatką. Ponadto śliniaki zapinane są z tyłu na magnes, co zapobiega zadrapaniom delikatnych szyjek maluszków. Zapięcie umożliwia regulację obwodu wokół szyi.
Podróż to prawdziwa nuda dla dzieci. Nawet najciekawsze zabawki szybko tracą na atrakcyjności. Dobrym rozwiązaniem jest połączenie przyjemnego z pożytecznym, czyli lektura. Czytanie dzieciom od dawna jest rekomendowane przez pedagogów oraz psychologów i daje szanse na dłużej zaabsorbować malucha. Oczywiście grubszych tomów nie uda się przeczytać za jednym zamachem. Wówczas z pewnością przyda się ręcznie uszyta zakładka Mally Bibs ze skóry. W butiku coocoo.pl można znaleźć szeroki wachlarz wzorów i kolorów. Zakładka jest także świetną propozycją na prezent dla małego czytelnika.
A skoro mowa o prezentach, to marka Mally Bibs i w tej materii może zaproponować ciekawe rozwiazanie. Skórzano-papierowa kartka, ręcznie wykonana z surowców odnawialnych, z dbałością o każdy szczegół, może stać się świetnym dopełnieniem każdego prezentu, pamiątki z podróży. Kartka jest rozkładana, więc bez problemu pomieści najsłodsze pozdrowienia z wojaży lub życzenia, a oprawiona w ramkę i zawieszona na ścianie będzie przywoływać wspomnienia.
Ferie to magiczny czas. Niezależnie gdzie maluch je spędza i jak daleko wyjeżdża zawsze warto, by miał przy sobie akcesoria, które uprzyjemnią mu podróż. W internetowym butiku coocoo.pl można znaleźć mnóstwo ciekawych i praktycznych rozwiązań, które przydadzą się nie tylko podczas zimowych wyjazdów.

, , ,

Comments are closed.