Home » Podróże i turystyka » YouGO! Magazine ma nową szatę graficzną
Gru
15

Przełom roku to dobry czas na podsumowanie podróży i zaplanowanie kolejnych. Dlatego w trzecim wydaniu YouGO! Magazine przeczytać można relacje z wycieczek do Odessy i na Suwalszczyznę, jak również obejrzeć inspirujące zdjęcia z Podlasia i Tajlandii. Magazyn zyskał też nowy wygląd.

Podróże w magazynie YouGO!Świąteczny numer YouGO! Magazine, który można pobrać z www.yougo.pl/magazine, podpowiada, gdzie warto udać się na jarmark bożonarodzeniowy i co kupimy w poszczególnych miejsowościach turystycznych. Polecamy również region enoturystyczny – Szampanię, jak również nowe przewodniki w księgarniach. – Zebraliśmy również oferty biur podróży, które polecają najciekawsze pozycje ze swoich katalogów. Dzięki temu planowanie wakacji na przyszły rok będzie odrobinę łatwiejsze – mówi Grzegorz Pękała z YouGO! Magazine. – Zapraszamy też Czytelników do podzielenia się swoimi fotografiami z wypraw oraz polecenia atrakcji turystycznych, które warto opisać na łamach magazynu.

YouGO! Magazine zyskał całkowicie nowy, elegancki wygląd. – Strony są teraz bardziej przejrzyste, gdyż zmieniliśmy ich układ oraz wprowadziliśmy więcej wyrazistych czcionek, kolorów i elementów graficznych z identyfikacji wizualnej marki YouGO! – mówi Katarzyna Kowalska, właścicielka agencji projektów graficznych (kkowalska.com). – Galerie zdjęć prezentowane są na ciemnym tle, które uwypukla walory fotografii. Poprawiliśmy też nawigację.

Odświeżenie layoutu magazynu to zaledwie przedsmak propozycji, które firma YouGO! wprowadzi w roku 2012. Obecnie trwają testy nowego portalu turystycznego i aplikacji mobilnej. Społka zacieśnia też współpracę z Inkubatorem Technologicznym przy Krakowskim Parku Technologicznym, w którym prowadzi biuro i rozwija oprogramowanie. Efektem działań spółki już wkrótce będzie najnowocześniejsza w Polsce platforma dla planujących podróże i pragnących dzielić się doświadczeniami z wyjazdów.

YouGO! Magazine
Al. Jana Pawła II 41 L
31-864 Kraków
www.yougo.pl/magazine

, ,

Comments are closed.