Home » Kulinaria » Nowe smaki prosto z Bielska
Gru
30

Nowe smaki prosto z Bielska

Na rynku pojawiła się nowa linia trunków ze Śląskiej Wytwórni Wódek Gatunkowych. Bielska linia alkoholi: Miodowa, Cytrynowa, Wiśniowa i Grejpfrutowa, produkowanych na bazie najlepszych składników, została stworzona z myślą o wszystkich amatorach słodkich, owocowych smaków.

Nowa linia alkoholi ze Śląskiej Wytwórni Wódek Gatunkowych to propozycja dla koneserów. Trunki Miodowa, Cytrynowa, Grejpfrutowa oraz Wiśniowa są doskonałym przykładem połączenia naturalnych składników z najwyższej jakości alkoholem, za pomocą unikalnej technologii produkcji. Ich delikatny, a jednocześnie intensywny smak jest wynikiem świetnie zbalansowanej słodyczy z mocą trunku, a smukłe rzeźbione opakowanie z pewnością wyróżni się na sklepowej półce.

Miodowa – to trunek produkowany ze specjalnie selekcjonowanego, naturalnego miodu pszczelego i najwyższej jakości alkoholu. Staropolska receptura udoskonalana przez stulecia, gwarantuje doskonałą jakość likieru, leżakującego w dębowych beczkach przez dwadzieścia dni. Dodatki korzennych aromatów w połączeniu z miodem, czynią jej smak zupełnie wyjątkowym.

Cytrynowa – produkowana jest na bazie świeżego cytrynowego soku. Orzeźwiający smak zawdzięcza doskonałej jakości składnikom: dojrzałym cytrynom, najwyższej jakości alkoholowi, jak również specjalnej recepturze. Cytrynowa to aromat i smak świeżych cytryn zamknięty w butelce najwyższej jakości trunku.

Wiśniowa – to trunek o niezwykłym bukiecie smakowo – zapachowym, wyprodukowany na bazie naturalnych wiśni. Połączenie soku z dojrzałych owoców oraz wysokiej jakości alkoholu, zaowocowało delikatnym w smaku napojem, którego receptura ma swoje korzenie w odległej przeszłości. Wiśniowa
z Bielska Białej to likier, którego smak i jakość są wynikiem unikalnego procesu produkcji – trunek leżakuje w dębowych beczkach. Głęboki kolor i wiśniowy aromat, likier zawdzięcza świeżym, specjalnie selekcjonowanym owocom.

Grejpfrutowa – to doskonały trunek, przygotowany na bazie świeżego, cytrusowego soku. Orzeźwiający smak przywołuje świeżość słodko – kwaśnych grejpfrutów, zabarwiony jest jednakże subtelną goryczką.

,

Comments are closed.