Home » Biznes, Gadżety, Podróże i turystyka » Kontrahenci Kolportera pojadą do Kenii
Gru
01

dzika” to kolejny , przygotowany dla kontrahentów Kolportera. Najlepsi uczestnicy w nagrodę wybiorą się na tygodniową wycieczkę do Kenii.

Podobnie jak we wcześniejszych edycjach uczestnicy programu zbierają punkty za zakupy produktów znajdujących się w ofercie dystrybucyjnej Kolportera. Punktacją objęte są artykuły spożywcze wyznaczonych producentów. Punkty można zbierać także za zakup produktów z asortymentu marek własnych Kolportera. Kupując zatem napoje energetyczne Tabu czy produkty spożywcze również zasila się swoje konto.

– W poprzednich edycjach programu zabieraliśmy naszych współpracowników do Maroka, na Wyspy Kanaryjskie, Cypr, Sir Lankę i Ibizę – mówi Tomasz Latos, manager produktu Departamentu Dystrybucji Kolportera. – Każda z wycieczek miała inny charakter i dawała możliwość poznania innej kultury, przyrody i obyczajów mieszkańców. Tak będzie i tym razem.

Program „Afryka dzika” potrwa do 31 stycznia, a wyjazd kontrahentów do Kenii zaplanowano na wiosnę 2012 roku.

Biuro Prasowe Kolportera

jest największym dystrybutorem prasy i jednym z największych dystrybutorów towarów FMCG w naszym kraju. Oferuje kompleksową obsługę punktów handlowych i sieci sprzedaży oraz świadczy usługi logistyczne i reklamowe. Spółka zbudowała największą w Polsce, zlokalizowaną w sklepach detalicznych, sieć terminali do sprzedaży doładowań prepaid. Terminale realizują również płatności i usługi elektroniczne. jest właścicielem ponad 870 saloników prasowych (w tym 83 salonów Top-Press), buduje sieć marketów spożywczych Dobry Wybór.

, , , , , , , ,

Comments are closed.