Home » Gospodarka, Handel » Marka Dobry Wybór z ciastkami i owocami
Lis
02

Na początku listopada br. Kolporter wprowadzi do sprzedaży nowe produkty marki własnej Dobry Wybór. Będzie to dziewięć rodzajów ciastek sprzedawanych na wagę. Ich producentem jest bydgoska firma Jago. Obecnie marka własna Dobry Wybór liczy już 51 produktów.

Producentem ciastek jest bydgoska Fabryka Wyrobów Cukierniczych Jago. Do sprzedaży wejdą rurki czekoladowe z nadzieniem advocat, ciastka domowe z marmoladą, ciastka kruche z marmoladą – margaretki, kruche ciastka maślane, wafle w czekoladzie przekładane kremem, rurki nadziewane kremem śmietankowym, kruche ciastka iglaki, wafle przekładane kremem kawowym i kruche ciastka brydżowe.
Przypomnijmy, że we wrześniu br. do oferty Kolportera weszły trzy rodzaje owoców w puszkach, sprzedawanych pod marką Dobry Wybór. Są to ananas w kawałkach (565 g), ananas w plastrach (565 g) i brzoskwinie połówki (820 g). Ananasy pochodzą z Tajlandii, brzoskwinie z Grecji. Dostawcą tych produktów jest współpracująca z Kolporterem firma Limpol.

W swojej ofercie dystrybucyjnej Kolporter, pod znakiem Dobry Wybór, ma również ogórki konserwowe i koncentrat pomidorowy, pasztety, dżemy (4 rodzaje), makarony (5 rodzajów), gołąbki, pulpety, klopsiki, fasolkę po bretońsku, konserwy mięsne i warzywne, flaczki w rosole, dwa rodzaje musztardy, a także orzeszki solone.

Produkty marki Dobry Wybór są dystrybuowane przez Kolportera do osiedlowych sklepów sieci własnej, która podobnie jak marka nazywa się Dobry Wybór, oraz w tradycyjnym kanale sprzedaży.

Biuro Prasowe Kolportera
service.kolporter.com.pl

 

, , , , , ,

Comments are closed.