Home » Biznes, Kulinaria » CORNELIUS z tytułem POLSKA JAKOŚĆ 2011
Wrz
23

POLSKA JAKOŚĆ to ogólnopolski program pro-jakościowy, mający na celu promocję wyróżniających się na polskim rynku firm i marek, dla których nadrzędną ideą jest dbałość o jakość produktów lub usług. CORNELIUS jest pierwszą marką z branży piwnej, nagrodzoną tym prestiżowym tytułem.  W ten sposób uznanie znalazła dbałość Browaru SULIMAR do wysokiej jakości produkcji oraz promowania piw z grupy premium.

CORNELIUS to linia piw premium produkowana przez Browar SULIMAR z Piotrkowa Trybunalskiego, który od blisko 30 lat zajmuje się produkcją piwa i napojów. Obecnie to jeden z najdynamiczniej rozwijających się browarów regionalnych w Polsce, producent piw premium oraz napojów bezalkoholowych i funkcjonalnych, znaczący w regionie usługodawca w zakresie rozlewu, pakowania i dystrybucji napojów, a także ceniony w kraju i za granicą producent w obszarze marek własnych. W swojej działalności SULIMAR największą wagę przywiązuje do jakości oraz niepowtarzalnych smaków produkowanych napojów. Funkcjonuje w oparciu o rygorystyczne, międzynarodowe normy dotyczące jakości i bezpieczeństwa produkowanej żywności, czego potwierdzeniem jest certyfikat ISO 22000.

Piwa z linii CORNELIUS to wysokogatunkowe piwa, które przez znawców i smakoszy uznawane są za jedne z najlepszych i najsmaczniejszych w Europie. Produkowane są tak, jak przed wiekami. Warzone w miedzianej warzelni, według złotych zasad średniowiecznego, bawarskiego  browarnictwa, tylko z naturalnych składników, bez dodatku przyśpieszaczy, konserwantów i sztucznych barwników. Dlatego o piwach CORNELIUS mówi się, iż mają „niezwykle wyrazisty, mocny i złożony smak, z dobrze wyczuwalnym aromatem i wykwintną nutą goryczy”. To w 100% naturalne produkty, dlatego rekomendowane są przez międzynarodową organizację SLOW FOOD.

Do wielu nagród i wyróżnień, którymi może pochwalić się CORNELIUS, dołączyło godło POLSKA JAKOŚĆ 2011.  Browar SULIMAR jest pierwszą firmą z sektora piwnego, która otrzymała ten tytuł. Dla klientów to kolejne potwierdzenie, że piwa sygnowane marką CORNELIUS to godne polecenia, produkty o najwyższej jakości.

, , , , , , ,

Comments are closed.