Home » Rodzina » TAMIKA – nowe miejsce dla dzieci i dorosłych
Maj
25

Akademia Kreatywnego Rozwoju dla Dzieci i Dorosłych TAMIKA powstała pod koniec marca 2011 roku szybko zapełniając lukę na kulturalnej mapie Warszawy. Lokal został stworzony z myślą o wymagających rodzicach, którzy poszukują kreatywnych rozwiązań w wychowywaniu swego dziecka poprzez niestandardowe warsztaty lub inne rozwojowe zajęcia. Nie satysfakcjonuje ich kolejna kawiarnia, plac zabaw czy standardowa oferta przedszkola. Akademia zapewnia im rozwój dziecka i niezapomnianą zabawę pod okiem wykwalifikowanych specjalistów i pasjonatów. TAMIKA nie zapomina również o doroslych, dla których też przygotowala specjalną ofertę zajęć. To również miejsce, gdzie można spędzić miło a także smacznie i zdrowo zjeść.

Każdy znajdzie coś dla siebie

W Akademii Kreatywnego Rozwoju dla Dzieci i Dorosłych TAMIKA znajdziesz ofertę wielu warsztatów, które zainspirują Cię do rozwoju. Odkryjesz swoje pasje, odetchniesz od pędzącego świata. Nauczysz się, jak żyć w zgodzie z naturą i skorzystasz z doświadczenia coachów/psychologów. Zorganizujemy też rodzinną sesję zdjęciową, urodziny, bądź inne imprezy oraz miejsce do pracy dla zabieganych rodziców. W kawiarnianym menu znajdziesz tylko zdrowe i ekologiczne pozycje jak kawa fair trade,herbata bio czy domowej roboty kompot.

Oferujemy:

– Wyjątkowe miejsce o powierzchni ponad 450 m², w którym można miło spędzić czas z całą rodziną;
– Ciekawe zajęcia cykliczne i warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych;
– Punkt przedszkolny
– Organizację warsztatów i szkoleń;
– Wynajem kameralnych sal do spotkań biznesowych, warsztatów/szkoleń, sesji coachingowych;
– Możliwość udostępnienia miejsca do pracy dla mamy bądź taty, podczas gdy my zaopiekujemy się maluszkiem;
– Organizację urodzin, baby-shower i innych imprez
– Wystawy i wernisaże dla artystów

Punkt przedszkolny

Misją naszego punktu przedszkolnego jest kształcenie w dzieciach postaw ekologicznych, zdrowego odżywiania oraz dbanie o ich kreatywny rozwój. Postrzegamy każde dziecko jako indywidualną istotę, która uczy się jak żyć mądrze i w przyjaźni ze światem.
Mając na uwadze całościowy rozwój dziecka dbamy o jego prawidłowe przygotowanie do szkoły oraz rozwój jego indywidualnych zainteresowań. Aby to zapewnić stosujemy różnorodne metody pedagogiczno – wychowawcze oraz dbamy o właściwą współpracę z rodzicami, zapewniając w ten sposób dzieciom jak najlepszą opiekę. Prowadzone zajęcia są zgodne z zasadami edukacji ekologicznej oraz medialnej. Grupa prowadzona jest przez wykwalifikowanych pedagogów według programu zatwierdzonego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. W pracy z dziećmi budujemy liczne sytuacje dydaktyczne, gdzie dzieci mogą działać i prowadzić samodzielne doświadczenia, na przykład samodzielnie przygotowując smaczny i zdrowy posiłek. Wykorzystujemy też liczne środki audiowizualne – komputer, Internet, prezentacje multimedialne, kamera, aparat, rzutnik cyfrowy, rzutnik do slajdów itd. W ten sposób dzieci uczą się mądrze korzystać z mediów, a ich edukacja jest ciekawa i urozmaicona

Więcej o zajęciach przedszkolnych, rozkładzie dnia i cenniku na www.tamika.pl

Jesteśmy otwarci 7 dni w tygodniu.

TAMIKA
UL.Wolska 44

www.tamika.pl

, , , ,

Comments are closed.