Home » Moje finanse » „Płacę z Alior Bankiem” w serwisie Platnosci.pl
Maj
16

Alior Bank dołączył do grona Partnerów spółki PayU SA, właściciela serwisu Platnosci.pl. Teraz, dzięki nawiązaniu współpracy pomiędzy Alior Bankiem a największym polskim agregatorem płatności – PayU SA, klienci banku otrzymali możliwość dokonywania płatności on-line za zakupy w Internecie.

Wdrożenie usługi „Płacę z Alior Bankiem” pozwala posiadaczom rachunków w Alior Banku w ciągu kilkunastu sekund dokonać płatności w sklepach i serwisach  internetowych korzystających z systemu Platnosci.pl. Informacja o poprawnym rozliczeniu płatności dociera do sprzedawcy dzięki temu szybciej, niż w przypadku standardowego przelewu a sam proces jest o wiele prostszy w realizacji dla płacącego.

Nawiązanie relacji biznesowych umożliwia klientom Alior Banku przekazywanie środków na rzecz sklepu czy serwisu internetowego w sposób bezpieczny i szybki. Dzięki wykorzystaniu systemu Platnosci.pl nie ma potrzeby ręcznego wprowadzania danych, niezbędnych do dokonania płatności, ponieważ są one uzupełniane w formularzu automatycznie. Każda płatność zawiera w sobie także mechanizm potwierdzenia pojedynczej transakcji. Wszystko to razem daje klientom wygodne i bezpieczne narzędzie do finalizowania zakupów internetowych.” – mówi Marcin Jabłoński, Członek Zarządu spółki PayU SA.

PayU SA 

Comments are closed.