Home » Biznes, Gospodarka, Wydarzenia » Umowa Kolportera z Energizerem
Kwi
29

Umowa Kolportera z Energizerem

Światowy lider w produkcji przenośnych źródeł energii – firma Energizer – podpisał z Kolporterem, jednym z największych dystrybutorów FMCG w Polsce, umowę o współpracy handlowej.

Zgodnie z umową w obu sieciach handlowych Kolportera – salonikach prasowych i salonach Top-Press – będą sprzedawane baterie Energizer oraz produkty do golenia marki Wilkinson.
Energizer jako specjalista dostarczy Kolporterowi wiedzę ekspercką służącą rozwojowi obydwu kategorii produktów. Celem ścisłej współpracy jest m.in. dynamiczny wzrost sprzedaży, zapewnienie konsumentom odpowiedniej oferty asortymentowej oraz komfortu zakupu.

– Gwarantowane przez nas szerokie wsparcie marketingowe i promocyjne spowodowało, że firma Energizer zdecydowała się na współpracę z naszą siecią sprzedaży – mówi Mateusz Wiśniewski, wiceprezes Kolportera. – Uzgodniliśmy szczegółowy kalendarz promocyjny na rok 2011.

– Dla Energizera współpraca z Kolporterem ma duże znaczenie strategiczne, gdyż zwiększy udziały firmy  w segmencie kiosków, co  wzmocni pozycję Energizera jako lidera rynkowego w kategorii baterii – podkreśla Cezary Kucharski, dyrektor generalny Energizer Group Polska.

Umowa o współpracy weszła w życie w kwietniu 2011 r.

Kolporter jest największym dystrybutorem prasy i jednym z największych dystrybutorów towarów FMCG w naszym kraju. Oferuje kompleksową obsługę punktów handlowych i sieci sprzedaży oraz świadczy usługi logistyczne i reklamowe. Spółka zbudowała największą w Polsce, zlokalizowaną w sklepach detalicznych, sieć terminali do sprzedaży doładowań prepaid. Terminale realizują również płatności i usługi elektroniczne. Kolporter jest właścicielem ponad 850 saloników prasowych (w tym 50 salonów Top-Press), buduje sieć marketów spożywczych Dobry Wybór.

Biuro Prasowe Kolportera

, , , , , , , ,

Comments are closed.