Home » Gadżety, Handel, Sport » Napoje dla kibiców od Kolportera
Mar
24

Napoje dla kibiców od Kolportera

Kolporter jest jednym z czołowych w Polsce dystrybutorów napojów energetycznych i izotonicznych dla klubów sportowych. Tylko w ubiegłym roku sprzedano ponad milion puszek dostarczonego przez Kolportera napoju energetycznego Energia Lecha.
Energia Lecha to oczywiście napój Lecha Poznań. – Sprzedajemy go w sklepach wszystkich ogólnopolskich sieci na terenie Wielkopolski, nie tylko podczas sezonu piłkarskiego – mówi Grzegorz Janowski z firmy Marcelin Management, odpowiedzialnej za sprzedaż napoju klubowego.
– Lech może być wzorem dla innych, jak skutecznie sprzedawać klubowe napoje – podkreśla Patryk Podwysocki, menadżer produktu z Biura Handlowego Kolportera.

Lech Poznań to nie jedyny polski klub, dla którego Kolporter dystrybuuje napoje. W ofercie spółki są gazowana i niegazowana Woda Górnik Zabrze oraz napój izotoniczny w dwóch smakach Izo Górnik Lemon i Izo Górnik Tropic Blue. Dla Wisły Płock Kolporter dostarcza napój izotoniczny Wisła Vita Tropic, dla GKS Bełchatów – napój GKS 77 Isotonic (w dwóch smakach Tropic i Lemon), a dla gdańskiej Lechii – napój energetyczny Lechia Gdańsk.

Wśród odbiorców Kolportera jest również Skra Bełchatów – wielokrotny mistrz Polski w siatkówce. Klubowym napojem energetycznym Skry jest Libero.

Kolporter jest największym dystrybutorem prasy i jednym z największych dystrybutorów towarów FMCG w naszym kraju. Oferuje kompleksową obsługę punktów handlowych i sieci sprzedaży oraz świadczy usługi logistyczne i reklamowe. Spółka zbudowała największą w Polsce, zlokalizowaną w sklepach detalicznych, sieć terminali do sprzedaży doładowań prepaid. Terminale realizują również płatności i usługi elektroniczne. Kolporter jest właścicielem ponad 850 saloników prasowych (w tym 50 salonów Top-Press), buduje sieć marketów spożywczych Dobry Wybór.
Kolporter S.A.

Biuro Prasowe Kolportera

, , , , ,

Comments are closed.